O nas

O nas

Firma RED-MED powstała w 2008r. Początki były trudne, ponieważ powoli zdobywaliśmy zaufanie firm i instytucji. W końcu powierzono nam dbanie o bezpieczeństwo uczestników podczas różnego rodzaju imprez sportowych i kulturalno-rozrywkowych. Zleceń szkoleń z pierwszej pomocy było niewiele, a zabezpieczenia medyczne imprez rozrywkowych i sportowych odbywały się głównie dla wąskiego grona.

 

W 2009 roku nawiązaliśmy współpracę z Olimpiady Specjalne Polska – Śląskie gdzie otrzymaliśmy duży kredyt zaufania, gdyż powierzono nam opiekę medyczną podczas wydarzeń sportowych, w których głównymi uczestnikami były osoby z upośledzeniem umysłowym i fizycznym. Współpraca ta trwa do dziś.

Firma RED-MED nawiązuje również współpracę z ośrodkami szkolenia kierowców, gdzie prowadzimy zajęcia z pierwszej pomocy dla przyszłych kierowców.

Od 2010r. działamy wraz z MOSiR Rybnik, a od 2011r. także z MOSiR Zabrze. Na stałe współpracujemy z RKP ROW Rybnik, MOSiR Łaziska Górne i innymi.

 

Prowadzimy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy min. w szkołach (dla nauczycieli i pracowników) czy w firmach - istnieje możliwość dostosowania tematyki szkolenia do charakteru działalności; wykonujemy również szkolenia z pierwszej pomocy jako uzupełnienie szkoleń BHP. Prowadzimy też promocję zdrowia gdzie można bezpłatnie sprawdzić ciśnienie, poziom cukru oraz badanie EKG. Zabezpieczamy szeroki wachlarz imprez sportowych - od gry w ping-ponga, przez biegi, rożnego rodzaju mecze, zawody taneczne, zawody w ringo, sztuki walki po walki K1 i MMA. 

 

Wysoko wyspecjalizowana kadra oraz doświadczenie jest atutem firmy RED-MED. Do każdego wydarzenia przygotowujemy się indywidualnie, by jak najlepiej wykonać usługę. Zabezpieczamy także koncerty, występy, prelekcje, rajdy samochodowe, biegi oraz eventy. Prowadzimy dyskusje i pokazy o tematyce pierwszej pomocy jako uzupełnienie np. dni promocji zdrowia. 

 

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje współpracy. W swojej ofercie proponujemy Państwu transport medyczny- jeśli zaistnieje potrzeba przewiezienia chorego, zrobimy to w sposób profesjonalny na terenie całego kraju jak i poza granicami Polski. W naszej kadrze znajdują się doświadczeni ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarki. Posiadamy profesjonalny sprzęt do opatrzenia wszelakiego rodzaju urazów. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

 

Patryk Kaworek

RED-MED 

 


Zobacz naszą ofertę

Zabezpieczenie medyczne imprez
Zabezpieczenie medyczne imprez Profesjonalne zabezpieczenie medyczne imprez sportowych, kulturalno-rozrywkowych oraz eventów.

Szkolenia z pierwszej pomocy
Szkolenia z pierwszej pomocy Ciekawe i niekonwencjonalne szkolenia dla firm, szkół oraz instytucji publicznych.

Transport medyczny
Transport medyczny Szybki, bezpieczny oraz profesjonalny transport medyczny krajowy i zagraniczny.

Pokazy medyczne
Pokazy medyczne Profesjonalne pokazy medyczne dla szkół, przedszkoli oraz podczas imprez kulturalno-rozrywkowych.